Polish community

Crie guias e tutoriais para ajudar novos jogadores.
Straket
Mensagens: 1
Registrado em: Qui Abr 04, 2019 7:25 am

Re: Polish community

Mensagempor Straket » Sex Abr 05, 2019 3:29 am

Kręce Tym kółkiem od godziny, już mnie to znudziło ;d Dajcie znać jak poprawią łaczenie z serverem :mrgreen:

133221
Mensagens: 1
Registrado em: Qui Abr 04, 2019 2:44 pm

Re: Polish community

Mensagempor 133221 » Sex Abr 05, 2019 3:32 am

https://discord.gg/kT3PQBU

Załozylem Server Discord moze bedziemy z niego korzystac\


jesli juz jest to podajcie i wszyscy sie zbierzemy

rahilux
Mensagens: 9
Registrado em: Ter Jun 26, 2018 10:17 am
Localização: Poland
Contato:

Re: Polish community

Mensagempor rahilux » Sex Abr 05, 2019 4:33 am

https://discord.gg/kT3PQBU

Załozylem Server Discord moze bedziemy z niego korzystac\


jesli juz jest to podajcie i wszyscy sie zbierzemy
No i masno.

Teraz do dzisiejszego* południa ma być serwer off ze względu na problem z czarami.
Co ciekawe - na poprzedniej becie były te same błędy na początku, jestem ciekaw w jaki sposób oni to zrobili skoro gdzieś 2-3dni po starcie POPRZEDNIEJ przestały wywoływać się jakiekolwiek crashe, to są dopiero przeagenci...

*- chyba dzisiejszego xD!

Raykuza
Mensagens: 2
Registrado em: Seg Abr 01, 2019 11:28 am

Re: Polish community

Mensagempor Raykuza » Sex Abr 05, 2019 4:48 am

Udało mi się pograć wczoraj ponad godzine :P
Gneralnie to moby dajo bardzo mało expa, opłaca się robić misje. Walka jest o każdego moba... Respi się mobek i nawet nie zdążysz podejść, jak grasz melee postacią bo już dostaje z dystansu od 10 typa... Przy 250 pingu grałem normalnie bez żadnych ścinek ;P
Gram Tankiem i z tego co widze to dmg nie ma jakoś małego, ale z basica bardzo czesto missuje, nie wiem jak na wyższych lvlach, ale na początku strasznie irytuja te missy, zwłaszcza jak sie bijesz o każdego moba z 3 typami. Przeglądałem skille tanka to są stuny, przyciąganie, taunty, anty parale itp wieć myślę że pvp bedzie dosyć urozmaicone ;P Jakieś konkretne aoe dopiero na 60+ ;< Nie wiem jak inne profy ale tankiem solo bedzie ciężko.

rahilux
Mensagens: 9
Registrado em: Ter Jun 26, 2018 10:17 am
Localização: Poland
Contato:

Re: Polish community

Mensagempor rahilux » Sex Abr 05, 2019 5:09 am

Udało mi się pograć wczoraj ponad godzine :P
Gneralnie to moby dajo bardzo mało expa, opłaca się robić misje. Walka jest o każdego moba... Respi się mobek i nawet nie zdążysz podejść, jak grasz melee postacią bo już dostaje z dystansu od 10 typa... Przy 250 pingu grałem normalnie bez żadnych ścinek ;P
Gram Tankiem i z tego co widze to dmg nie ma jakoś małego, ale z basica bardzo czesto missuje, nie wiem jak na wyższych lvlach, ale na początku strasznie irytuja te missy, zwłaszcza jak sie bijesz o każdego moba z 3 typami. Przeglądałem skille tanka to są stuny, przyciąganie, taunty, anty parale itp wieć myślę że pvp bedzie dosyć urozmaicone ;P Jakieś konkretne aoe dopiero na 60+ ;< Nie wiem jak inne profy ale tankiem solo bedzie ciężko.
Hmm.
Jako Cavaleiro to gdzieś 30-35 powinieneś mieć coś w rodzaju exori tylko, że będzie ono biło turowo aoe
Zapożyczam tu filmik kolegi z Torga
http://giant.gfycat.com/FirmSameAngora.webm

A sam Cavaleiro jest spoko, tylko eq musisz lepsze zdobyć i wyskillować się w kanałach na szczurach/rotwormach (na mainie).

Raykuza
Mensagens: 2
Registrado em: Seg Abr 01, 2019 11:28 am

Re: Polish community

Mensagempor Raykuza » Sex Abr 05, 2019 5:19 am

Wiadomo coś czy bedą jakieś trainy albo offline training czy sillowanie jak na starej tibii ?

rahilux
Mensagens: 9
Registrado em: Ter Jun 26, 2018 10:17 am
Localização: Poland
Contato:

Re: Polish community

Mensagempor rahilux » Sex Abr 05, 2019 5:31 am

Wiadomo coś czy bedą jakieś trainy albo offline training czy sillowanie jak na starej tibii ?
Na ten moment nie ma czegoś takiego, jedynie bicie w moby/lub osobę w party.

Matiasso
Mensagens: 32
Registrado em: Qua Abr 03, 2019 2:19 pm

Re: Polish community

Mensagempor Matiasso » Sex Abr 05, 2019 5:41 am

Jak się już uporają z tymi błędami i serwer będzie chodził to z racji strefy czasowej będzie można sobie poexpic z rana gdy jeszcze Brazylijczycy będą spali. Teraz jest boom więc się nie dziwię że każdy się rzuca na moby. Ale też to prawda że mało expa dają chyba za bardzo się do otsow przyzwyczaiłem. Może to lepiej. Będzie się szanowało postać. Chociaż czytałem że jeden gościu z Brazyli wbił 15 lvl w jeden dzień to już jest coś ;)

Enbiej
Mensagens: 4
Registrado em: Qua Abr 03, 2019 2:33 pm

Re: Polish community

Mensagempor Enbiej » Sex Abr 05, 2019 6:30 am

Jebańcy postawili by jakiś serwer EU i zablokować tych Brazoli na nim to by się pograło, a te kurwa brudasy jebane nawet po angielsku newsów nie wrzucają. Ten klient też po portugalsku pewnie będzie to jebał ich pies w dupę za takie coś. Serwer na straganie u Cyganów chyba postawiony jak od rana się nie mogę wbić w tą kolejkę. Wiem, że to beta no ale dziadostwo jak skurwysyn.

Diskor
Mensagens: 16
Registrado em: Qui Abr 04, 2019 5:18 am

Re: Polish community

Mensagempor Diskor » Sex Abr 05, 2019 7:04 am

tragedia jak chuj nie mozna wbic od 2 dni sie staralem i ni chuja nie da rady smieszne to jak chuj. Dzis 2h kreci sie kurwa jebane kolko.
Rozumiem ze to wersja testowa ale zeby nawet wbic na gre nie mozna od powstania to chyba 24h dzialalo. :lol: :lol: :lol:


Voltar para “Guias & Tutoriais”

Quem está online

Usuários navegando neste fórum: Google [Bot] e 475 visitantes