Polish community

Crie guias e tutoriais para ajudar novos jogadores.
pawel91
Mensagens: 1
Registrado em: Qua Abr 03, 2019 6:32 pm

Re: Polish community

Mensagempor pawel91 » Qua Abr 03, 2019 6:44 pm

Można już grać?

Drwalu93
Mensagens: 10
Registrado em: Qua Abr 03, 2019 3:50 pm

Re: Polish community

Mensagempor Drwalu93 » Qua Abr 03, 2019 7:12 pm

Mam problem z uruchomieniem gry. Wrzucilem brakujace dll do folderu z gra i pojawil sie nowy blad. Aplikacja została zle uruchomiona i cos tam dalej. Nie wiem bo mobilnie pisze. Macie jakies rozwiazanie?

Drwalu93
Mensagens: 10
Registrado em: Qua Abr 03, 2019 3:50 pm

Re: Polish community

Mensagempor Drwalu93 » Qua Abr 03, 2019 7:15 pm

siema, orientujesz sie ktos jak poradzic sobie z bledem loadfile. spr przy odpalaniu gry?
Prawdopodobnie jest to błąd związany z instalacją.

Upewnij się, że posiadasz wszystkie pliki z tego screena:
Imagem

Sprawdź też czy w folderze data masz plik bloodstone.spr, w moim przypadku waży on 280mb.

Jeśli tak i błąd nadal występuje to najlepiej odinstalować cały program - wszystko usunąć, i zainstalować na nowo, możliwe, że przy instalacji coś pierdolnęło.

A jak to nie pomoże, no to chuj no i cześć brazole zjebały :x
Przy instalacji? To sie instaluje jakoś? Ja wypakowalem na pulpit tylko ale nie dziala xd

brozio991
Mensagens: 1
Registrado em: Ter Abr 02, 2019 8:07 pm

Re: Polish community

Mensagempor brozio991 » Qua Abr 03, 2019 7:19 pm

Witam wszystkich ;) wielki plus za inicjatywę, bo nie powiem, że czuję się obco wśród tylu brazoli :D pomijając to, że serwery nie działają itd - nawet kiedy zaczną, to jak zapatrujecie się na fakt, że nie ma żadnego europejskiego? Mieszkając w Polsce pewnie będziemy mieli jakieś ~250 pingu, a nie ma co ukrywac, ze w zwyklej tibii przy lagach bylo latwo pasc, wiec tu pewnie nie bedzie inaczej :( ktos wie czy beda zakladac europejski serwer?

Moszkox
Mensagens: 2
Registrado em: Qua Abr 03, 2019 5:59 pm

Re: Polish community

Mensagempor Moszkox » Qua Abr 03, 2019 7:36 pm

Siemka, Ja jeszcze nie wiem kim będę pykać, ale nick będę miał, Moszko bądź MoszkoPL żeby łatwiej znaleźć polaków ;d

zizao
Mensagens: 48
Registrado em: Sex Jun 23, 2017 8:43 am
Localização: Lugar Nenhum

Re: Polish community

Mensagempor zizao » Qua Abr 03, 2019 8:04 pm

Kurwa
Mortify~

Matiasso
Mensagens: 32
Registrado em: Qua Abr 03, 2019 2:19 pm

Re: Polish community

Mensagempor Matiasso » Qui Abr 04, 2019 3:54 am

Po wypakowaniu plików powinienes mieć launcher , tam wybierasz angielski i pobierasz patch który waży około 300mb. Jeśli masz problem z brakiem jakichś plików .dll to ściągasz oryginalna paczkę windowsa i gotowe. Jeśli nadal nie możesz sobie poradzić to jest nawet specjalny temat w dziale wystarczy poszukać.

Co do serwerów. Wg mnie jak sama nazwa wskazuje będziemy grali w wersje beta. Dotychczas chyba większość kont w grach która była robiona na betach była resetowana przy wprowadzeniu finalnej wersji gry. Tak czy inaczej nawet jeśli miałbym grać na br czy usa serwerze to tylko na razie po to by ogarnąć podstawy gry itp. nie nastawiam się zbytnio na szybkie lvlowanie czy pkowanie od razu ;)

Gorylson
Mensagens: 8
Registrado em: Qua Abr 03, 2019 2:44 pm

Re: Polish community

Mensagempor Gorylson » Qui Abr 04, 2019 5:31 am

Siemanko , mam problem, nie moge zalogowac sie na servery, pisze mi ze sa offline od wcozraj od kiedy pobralem gre, czy tylko ja tak mam czy wy tez ?
edit. juz widze ze nie tylko ja mam ten problem
Editado pela última vez por Gorylson em Qui Abr 04, 2019 5:37 am, em um total de 1 vez.

Gorylson
Mensagens: 8
Registrado em: Qua Abr 03, 2019 2:44 pm

Re: Polish community

Mensagempor Gorylson » Qui Abr 04, 2019 5:34 am

Drwalu poradziles juz sobie ? Ja przekopiowałem pliki z folderu update do folderu data i zadzialalo , a potem jeszcze na wszelki wypadek usunalem i pobralem jeszcze raz, tyle ze linku od jakiegos randomowego brazola z forum , do ktorego wyslalem wiadomosc bo nie moglem ogarnac jak sie tu robi wlasny temat i napislem do niego prywatna wiadomosc XD

teser93
Mensagens: 4
Registrado em: Seg Jun 19, 2017 8:17 pm

Re: Polish community

Mensagempor teser93 » Qui Abr 04, 2019 5:46 am

Ciekawe jak to bedzie wygladac z tym polskim community.
Marzylbym sobie zeby nie bylo spin i wszyscy sie trzymali razem ale wiadomo jak to bedzie wygladac jeden wejdzie komus na respa i juz mamusie beda obrazane xd


Voltar para “Guias & Tutoriais”

Quem está online

Usuários navegando neste fórum: Majestic-12 [Bot] e 63 visitantes